Afërdita Dreshaj: Rikthehem në garë më e fortë se kurrë

Afërdita Dreshaj: Rikthehem në garë më e fortë se kurrë
Afërdita Dreshaj, konkurrentja nga Kosova i është rikthyer konkurrimit në “Dancing With the Stars”. Sëbashku me Seldi Qalliun dhe Xhani Shqerrën, ish-konkurrentë të këtij spektakli, ata janë votuar nga publiku për të qenë përsëri në garë. Në një intervistë për suplementin THASH&THEM, bukuroshja Afërdita Dreshaj shprehet se ndihet më e fortë për tu përballur në arenën e kërcimit. Ish- Miss Universe 2011, Afërdita Dreshaj, flet edhe për projektet e saj në fushën e modelimit, ku së shpejti do të jetë imazhi i prej kompanive të Birrës në Shqipëri. “Është e vërtet unë sapo kam përfunduar xhirimet për reklamën e re, dhe jam shumë e lumtur që do të bëhem imazhi edhe i një produkti shqiptar”, është shprehur Dreshaj. Ajo thekson se ka gati edhe dy projekte të reja muzikore.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kievi: Pothuajse 20,000 fëmijë janë dëbuar në Rusi! Deri tani janë riatdhesuar vetëm 327

Kievi: Pothuajse 20,000 fëmijë janë dëbuar në Rusi! Deri tani janë riatdhesuar vetëm 327