Afrona harron Bleron, nis një lidhje të re dashurie? Modelja bukuroshe dedikim në rrjetet sociale për personin ‘misterioz J’

Afrona harron Bleron, nis një lidhje të re dashurie? Modelja bukuroshe dedikim në rrjetet sociale për personin ‘misterioz J’

Blero dhe Afrona

Blero Muharremi dhe Afrona Dika kanë qenë 2 personazhe nga më të përfolurit në ‘showbizz-in’ e Shqipërisë e të Kosovës, sidomos pas ndarjes së bujshme të tyre.

Një postim më i fundit i modeles bukuroshe në “Instagram”, ngriti dyshimet se edhe ajo nisur një lidhje të re dashurie.

“Gëzuar ditëlindjen J”, shkruan Afrona në një foto me 2 gota vere.  

Vetëm disa javë më parë, me anë të një deklarate në Instagram, Blero  konfirmoi ndarjen e tij nga Afrona pas shumë aludimeve në rrjet. Madje, madje dhe këngëtari duket se ka nisur një histori të re dashurie pasi, në një postim në rrjetet sociale këngëtari shfaqej në shoqërinë e një vajze.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto