Agron Llakaj humb bashkëshorten pas një sëmundjeje të rëndë

Agron Llakaj humb bashkëshorten pas një sëmundjeje të rëndë

Agroni dhe Konstandina

Aktori Agron Llakaj ka ndarë një ngjarje të trishtë për të, familjen e tij dhe gjithë dashamirësit.

Me anë të një postimi në Facebook ai ka njoftuar se bashkëshortja e tij Kostandina, është ndarë nga jeta ditën e sotme, pas një sëmundjeje të rëndë nga e cila vuante prej disa kohësh.

Aktori gjithashtu ka dhënë dhe detaje mbi ceremoninë mortore.

"Pas nje beteje te gjatë me nje sëmundje të rëndë…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës.

Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkidës dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nëna e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë).

Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës”, shkruan Agroni.

Xh.K/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ALB Patriot: 25/05/2024 18:19

  Ngushellimet me te thella per humbjen e njeriut tuaj te dashur.

  Përgjigju
 • Shkodra: 25/05/2024 10:48

  Zoti u dhasht kivet e krishti e past ne parriz.

  Përgjigju
 • Turi: 25/05/2024 08:29

  Ngushellime per kete humbje te madhe , u prehte ne paqe !

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol