Agron Llakaj uron bashkëshorten për ditëlindje: Je kartolina më e bukur për mua

Agron Llakaj uron bashkëshorten për ditëlindje: Je kartolina më e bukur për mua

Agron Llakaj dhe familja e tij

Kjo ditë është shumë e veçantë për aktorin e njohur, Agron Llakaj. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston ditëlindjen dhe padyshim ai nuk kishte se si mos t’i bënte një urim publikisht.

“Dhjetori eshte i vetmi muaj ku une nuk zgjedh kartoline urimi si ne cdo muaj tjeter, sepse ditelindja jote na sjell Dhjetorin…dhe besoj je kartolina me e bukur ne mua.

Ditelindja jote Kostandina fillon nje muaj te festave dhe gezimit…,te dritave dhe ngjyrave..Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Ditelindje te gezuar edhe ne 100 vjet! Pacim mal, pasurine me te madhe qe Zoti na ka fal…,Shendetin, dashurine dhe miresine!

Nje Muaj te mbare per te gjithe nga ne te dy!”- shkroi ai.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Nga ‘i forti’ i Myslym Shyrit, të dënuar për vrasje dhe për trafik droge! Emrat e personazheveve të krimit me ‘kamera spiune’ në Tiranë

Nga ‘i forti’ i Myslym Shyrit, të dënuar për vrasje dhe për trafik droge! Emrat e personazheveve të krimit me ‘kamera spiune’ në Tiranë