Ahmetaj ndan foton me Bashkim Finon: Me çfarë fjalësh mund ta përcjellësh një mik të shtrenjtë të zemrës e të familjes

Ahmetaj ndan foton me Bashkim Finon: Me çfarë fjalësh mund ta përcjellësh një mik të shtrenjtë të zemrës e të familjes

1617018859_16713231936737006027495373975480085215977839n.jpg

Minsitri Arben Ahmetaj ka ndarë në rrjetet sociale një foto me mikun dhe kolegun e tij Bashkim Fino, pas ndarjes së tij nga jeta ditën e sotme, duke mos fituar betejën me COVID.

Teksa e quan Finon një mik të shtrenjtë të zemrës e të familjes, Ahmetaj ka publikuarnjë foto ku shihen duke diskutuar jashtë Kuvendit.

“Me cfarë fjalësh mund ta përcjellësh një mik të shtrenjtë të zemrës e të familjes?! Jam i hidhëruar nga ikja jote, nuk mund ta besoj. Do na mungosh cdo ditë si mik i dashur, si socialist me shpirt, si patriot i vërtetë që i dole për zot vendit në ditë të vështira. Ngushëllimet e mia më të ndjera familjes”, shkruan Ahmetaj.


Lajmi kryesor:

Shuhet Bashkim Fino, sot ditë zie kombëtare! Ish-Kryeministri i 'Pajtimit Kombëtar' humb betejën me COVID! Rama: Miku im nuk jeton më! PS dhe PD ndërpresin fushatën


  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë