‘Ai e ka të vetën’, Ija konfirmon lidhjen e re të Bes Kallakut?

‘Ai e ka të vetën’, Ija konfirmon lidhjen e re të Bes Kallakut?

Bes Kallaku me gjyshen

Ditën e djeshme gjyshja e Bes Kallakut ka qenë mysafire në emisionin “Ferma VIP”, ku dhe pa nga afër ambientet dhe u takua me konkurrentët.

E ndërsa po vëzhgonte fermerët në stalla, Ija i dha këshillë njërës prej banorëve duke u shprehur:

 “Kush është pa martuar duhet t’a gjejë dashurinë”.

Besi: Kush punon sot o Ije aman.

Xhensila: Pse prish punë ti o Bes?

Rensi: Lëre more gocën të gjejë dashurinë.

Xhensila: Po më lër ore.

Ija: Do të shkojë në fshat kjo.

Renisi: Edhe punën edhe dashurinë do t’a gjejë.

Ija: Po! Do t’a gjej për Zotin. Kush të jetë pa martuar gjeni ndonjë. E ka gjetur të vetën ai, e mbyti Ajka…(flet për Besin)

Renisi: Edhe një copë tokë e ka ai.

Xhensila: Ija flet në përgjithësi, për këta që kanë ferma, jo gjëra të vogla se unë dua një me shumë lopë.

Vetëm para disa ditësh në shtypin rozë u përfol se aktori kishte filluar një lidhje me ish-konkurrenten e Përputhen. Megjithatë një prononcim për mediat, Besi i mohoi këto aludime.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ana: 06/06/2024 23:03

    Bravooo Bes kallaku je a dibran me tradita love bro

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Të dënuarit shqiptarë nisin grevën për shkelje të të drejtave

Greqi/ Të dënuarit shqiptarë nisin grevën për shkelje të të drejtave