Aksident i rëndë në Greqi! Traktori del nga rruga dhe përmbyset, humb jetën emigranti shqiptar! Do bëhej baba për herë të dytë

Aksident i rëndë në Greqi! Traktori del nga rruga dhe përmbyset, humb jetën emigranti shqiptar! Do bëhej baba për herë të dytë

Foto ilustruese

GREQI- Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Greqi ku një emigrant shqiptar ka humbur jetën pasi mjeti i cili ai po drejtonte, një traktor doli nga rruga dhe u përmbys. Mendohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës shtatë të mëngjesit. 

Ajo çka e bën këtë ngjarje akoma dhe më tragjike është fakti se viktima do të bëhej baba për herë të dytë. Gruaja e tij është shtatzënë dhe pritet të lind të ditët në vijim. Policia greke po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentint. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi