Aksident i rëndë në Himarë, humbi kontrollin e motorit, vdes 40-vjeçari

Aksident i rëndë në Himarë, humbi kontrollin e motorit, vdes 40-vjeçari

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Himarë, ku ka humbur jetën një 40-vjeçar, drejtues i një motori.

Në rrugën rurale të fshatit Tërbaç, gjatë natës, 40-vjecari i identifikuar L. H. humbi kontrollin e motorit dhe doli nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.    

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tutu: 08/09/2022 12:45

  Nga ana administrative Terbaci eshte phese e bashkise Himare…

  Përgjigju
 • Tili: 08/09/2022 11:03

  Me afer eshte vlora me terbaçin keta thone nhe himare.

  Përgjigju
 • Manila: 08/09/2022 10:11

  Cfar Himare ore? Terbaci eshte 40 km larg Himares

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në Maliq, dyshohet se këmbësori ka ndërruar jetë

Aksident i rëndë në Maliq, dyshohet se këmbësori ka ndërruar jetë