Bashkëshortja feston 25-vjetorin, Justin e uron me fjalët më të ëmbla: Të përkas ty, jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim, je mbretëresha ime

 Bashkëshortja feston 25-vjetorin, Justin e uron me fjalët më të ëmbla: Të përkas ty, jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim, je mbretëresha ime

Justin Bieber dhe Hailey Bieber

Me fjalët më të ëmbla, Justin Bieber ka uruar për ditëlindjen e 25-të bashkëshorten e tij Hailey.

Të martuar prej dy vitesh, çifti shprehet shumë i dashuruar!

Urimi i plotë i Justin Bieber:

Gëzuar ditëlindjen kungulli im. Zemra ime te përket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti,  jam shumë i bekuar të jem i joti. Ti je imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je më se e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, "happy Bursday baby" të dua deri në fund të kohës edhe pas kësaj...

Përmes postimit të tij në Instagram, Justin ka ndarë një album fotografish me Hailey.

 

1/4
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Presindeti Biden: Marrëveshja me Kievin i tregon Putinit unitetin tonë

Presindeti Biden: Marrëveshja me Kievin i tregon Putinit unitetin tonë