Aksident i rëndë në Qafë-Thanë, makinat përplasen kokë më kokë

Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rënda ka ndodhur në Qafë Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale dhe tronditje tek personat që kanë qenë brenda makinave.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë me targa të huaja (Ohri i Maqedonisë) dhe një makinë me targa shqiptare. Nga pamjet e siguruar nga Shqiptarja.com, shihet makina me targa të huaja që ka pasuar dëme të mëdha materiale.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Kodra e locëve' në Fushë Krujë përfshihet nga zjarri, digjen disa hektarë tokë, flakët i afrohen banesave