VIDEO/ Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Milot, trafik i rënduar

LEZHË- Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit.

Siç shihet edhe nga këto pamje që sjell Report Tv, tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por është krijuar trafik i rënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet i aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut