Aksident me një të plagosur në Lungomare të Vlorës (VIDEO-FOTO)

Aksidenti i radhës ka ndodhur në Lungomare të Vlorës, ku dy automjete tip 'Ford' janë përplasur. Si pasojë e këtij aksidenti është plagosur një prej drejtuesve të mjeteve të përfshirë në aksident. I plagosur është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e nevojshme. Ndërkaq policia bën me dije se aksidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësisë tej normave të lejuara në këtë aks rrugor.

Ditën e sotme gjithashtu dy aksidente të tjera kanë ndodhur, një në Gjirokastër me tre të plagosur dhe një në Lezhë me dy të plagosur.

 

Ora 11:10
Vlorë, aksident në Lungomare, një i plagosur (FOTO)
/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Ambasadori i Kievit në Francë: 300 tanke do të shkojnë në Kiev nga perëndimi

Ambasadori i Kievit në Francë: 300 tanke do të shkojnë në Kiev nga perëndimi