Aksident tragjik në Lumalas të Korçës, mjeti përplas për vdekje këmbësoren (VIDEO)

KORÇË- Një aksident i rëndë është raportuar në fshatin Lumalas të Korçës. Një mjet ka përplasur një këmbësore të moshuar e cila ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Aktualisht policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje. Report Tv, mëson se viktimë e aksidentit ka mbetur e moshuara 72-vjeçare, Milkë Kroza

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit të rëndë.

G.MO/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik