Aksident në aksin Konispol-Kranë, plagoset një grua

Aksident në aksin Konispol-Kranë, plagoset një grua

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në segmentin rrugor Konispol – Krane, në fshatin Shkallë.

Si pasojë e përplasjes së 2 automjeteve, ka mbetur e plagosur një grua, banore e Konispolit, e cila është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje Policia dhe zjarrfikëset.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Mbretëria e Bashkuar/ Dënohen me 12 vite burg 2 shqiptarë, u pikasën nga policia pasi hodhën kokainën vlerë 50 mijë paund nga dritarja

Mbretëria e Bashkuar/ Dënohen me 12 vite burg 2 shqiptarë, u pikasën nga policia pasi hodhën kokainën vlerë 50 mijë paund nga dritarja