Aksident në aksin Levan-Tepelenë, makina kthehet përmbys! Plagoset drejtuesi i mjetit dhe 2 pasagjerët (FOTO)

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, makina kthehet përmbys! Plagoset drejtuesi i mjetit dhe 2 pasagjerët (FOTO)

Pamje nga aksidenti

FIER- Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Levan-Tepelenë pasditen e sotme.

Siç duket edhe pamjet e siguruara, mjeti tip 'Hyundai' me targë AA898UP është kthyer përmbys. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në fshatin Buzëmadh ku drejtuesi 63-vjeçar duke drejtuar mjetin e tij ka dalë nga rruga dhe për pasojë  janë dëmtuar tri persona. 

Drejtuesi i mjetit, dhe dy pasagjerët 60 dhe 56 vjeçe ndodhen në spital në kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

‘Mosmirënjohëse’, Blero Muharremi ‘nuk kursehet’ kursehet për Afrona Dikën! Këngëtari i thotë të gjitha ish gruas

‘Mosmirënjohëse’, Blero Muharremi ‘nuk kursehet’ kursehet për Afrona Dikën! Këngëtari i thotë të gjitha ish gruas