Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas triçiklin! Dy të plagosur, njëri prej tyre i mitur

LEZHË-  Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit. Një automjet ka përplasur një triçikël në të cilën po udhëtonte një person bashkë me një fëmijë.

Si pasojë e përplasjes ata kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Lezhës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

S.C/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV