Aksident në aksin Shkodër- Hani Hotit, automjeti përplas të moshuarin me biçikletë, në gjendje të rëndë në spital

SHKODËR- Një aksident është regjistruar në aksin Shkodër-Hani i Hotit. Një person i cili po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet.

Si pasojë e aksidentit i moshuari ka marrë disa dëmtime dhe është dërguar në spitalin e Shkodrës në gjendje të rendë për jetën.

Policia e Shkodrës ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit ndërkohë që po punon për zbardhjen e aksidentit.

Rruga Shkodër - Hani i Hotit është një nga njollat e zeza të aksidenteve në rrugët e Qarkut të Shkodrës.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Metën nuk e mbajnë këmbët pas ndarjes me Kryemadhin dhe pyetjeve të SPAK, rrëzohet mes studios televizive duke bërë xhonglime me topin

Metën nuk e mbajnë këmbët pas ndarjes me Kryemadhin dhe pyetjeve të SPAK, rrëzohet mes studios televizive duke bërë xhonglime me topin