Aksident në Elbasan, makina përplas motorin, mbetet i lënduar drejtuesi

Pamje nga vendi i ngjarjes

ELBASAN- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e ditës së sotme. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se në aksident është përfshirë një makinë me targa të huaja, e cila ka përplasur një motor që shpërndante pica. Për pasojë, drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur, por jashtë rrezikut për jetën pasi është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Drejtuesi

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Prifti i shfrenuar italian i arrestuar për drogë rezulton HIV-pozitiv