Aksident në Kukës, Benzi 'fluturon' dhe merr para gjithçka gjen (VIDEO)

KUKËS- Një aksident i rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës. Report Tv ka siguruar momentin kur makina humb kontrollin dhe pasi hip mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun e qytetit. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar, vetëm shoferi i mjetit ka mbetur i tronditur lehtë.

Makina e përfshirë në këtë aksident është 'tip' Benz. Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë dhe humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit.

E.L./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni në strategjinë e komunikimit "po të dëgjoj" të ndërmarrë nga kryedemokrati Lulzim Basha?

Komento

Komente

  • TONI TIRANE: 22/08/2019 13:47

    Ti hiqet patenta dhe e shikhet nesa eshte i pire apo i droguar

    Përgjigju