Aksident në Laç, plagoset shoferja 44-vjeçare dhe pasagjerja

Aksident në Laç, plagoset shoferja 44-vjeçare dhe pasagjerja

Foto ilustruese

LAÇ– Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure, ku një automjet me drejtuese një 44-vjeçare është përplasur me një tjetër automjet me një drejtues një 27-vjeçar.

Nga përplasja ka mbetur e plagosur 44-vjeçar e identifikuar me inicialet F.Gj., dhe një pasagjere në automjetin që drejtonte ajo,

Dy gratë po marrin asistencë mjekësore dhe aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën.

“Në Laç, automjeti me drejtuese shtetasen F. Gj., 44 vjeçe, është  përplasur me automjetin me drejtues shtetasin A. Gj., 27 vjeç. Si pasojë janë dëmtuar shtetasja F. Gj. dhe një pasagjere në automjetin që drejtonte ajo, të cilat po marrin asistencë mjekësore dhe aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën”,-njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Dhërmi/ Ranë në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë pronari i hotelit, 2 punonjësit në gjendje të rëndë

Dhërmi/ Ranë në kontakt me rrymën elektrike, ndërron jetë pronari i hotelit, 2 punonjësit në gjendje të rëndë