Aksident në Lezhë, shmangu përplasjen me lopën, plagoset rëndë drejtuesi i motorit! Dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës

LEZHË - Drejtuesi i një motoçikletë ka mbetur i plagosur rëndë, pasi në tentativë për të shmangur përplasjen me një kafshë (lopë) që i preu rrugën.

Ai humbi kontrollin e mjetit dhe u rrëzua. Aksidenti ndodhi në aksin Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre.

Drejtuesi i motoçikletës ka marrë dëmtime në disa pjesë të trupit dhe është nisur me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Alb: 24/02/2023 11:07

    Mir se vini ne indi albania

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Në 2015 vrau 16-vjeçarin për t'i grabitur Rolex-in dhe varësen e floririt, Prokuroria e Lezhës kërkon burg përjetë për Kristian Cenajn

Në 2015 vrau 16-vjeçarin për t'i grabitur Rolex-in dhe varësen e floririt, Prokuroria e Lezhës kërkon burg përjetë për Kristian Cenajn