Aksident në Lungomare të Vlorës, ka të lënduar, shoqërohet shoferi i makinës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lungomare të Vlorës.

Një makinë është përplasur me një motor, ndërsa raportohet për të lënduar.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e makinës ndërsa ai i motorit është në spital.

Ende nuk ka detaje të tjera se si ka ndodhur aksidenti.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus