Aksident në Lungomare të Vlorës, ka të lënduar, shoqërohet shoferi i makinës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lungomare të Vlorës.

Një makinë është përplasur me një motor, ndërsa raportohet për të lënduar.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e makinës ndërsa ai i motorit është në spital.

Ende nuk ka detaje të tjera se si ka ndodhur aksidenti.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ekskluzive/ Kreu i opozitës në Maqedoninë e Veriut: 'Open Balkan' s’e njoh mirë, por Kurti ka bërë me të mirën për qytetarët e tij! Rama të mos ndërhyjë në punët tona të brendshme