Aksident në Orikum, motori i policisë del nga rruga, plagosen dy efektivët

Dy efektivë policie janë aksidentuar në Orikum pasditen e sotme.

Motori me të cilin dy efektivët e policisë rrugore po lëviznin nga Radhima në drejtim të Orikumit ka dalë nga rruga duke u aksidentuar.

Si pasojë policët janë plagosur dhe aktualisht ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tiranë, motori përplas 8-vjeçarin me biçikletë te kryqëzimi i 21 Dhjetorit