Aksident në Pogradec, makina përplas drejtuesin e biçikletës

Pamje nga vendi i ngjarjes

POGRADEC- Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Korçë - Pogradec, në afërsi të fshatit Petrushë. Një mjet ka përplasur një shtetas me biçikletë.

Mësohet se i dëmtuari është transportiuar drejt spitalit të Korçës. Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge