Aksident në Pogradec, makina përplas këmbësoren

Foto ilustruese

Një aksident u regjistrua pasditen e sotme (26 shtator) në fshatin Gështenjas në Pogradec.

Një mjet mësohet se ka përplasur një këmbesore teksa ajo ka qenë duke kaluar rrugën.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja, ndërsa policia po punon për kapjen e tij.

E dëmtuara është transportuar me autoambulancë në spitalin e Pogradecit jashtë rrezikut për jetën.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sërish shifra të larta/ 301 raste të reja me koronavirus dhe 4 viktima në 24 orë