Aksident në Qafën e Muzinës, 51-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe bie në kanal! 3 të plagosur (FOTO)

Aksident në Qafën e Muzinës, 51-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe bie në kanal! 3 të plagosur (FOTO)

Pamje nga vendngjarja

Një aksident i cili mund të kthehej në tragjedi, është regjistruar rreth orës 14:45 në aksin rrugor Qafa e Muzinës-Jorgucat ditën e sotme. Drejtuesi i mjetit tip 'Benz', 51 vjeç banues në Tepelenë, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke rënë në kanal.

Për pasojë, është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët që ndodheshin në të, të cilët u transportuan në spitalin Rajonal Gjirokastër për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik