Aksident në rrugën Burrel-Klos, 6 persona të plagosur nga përplasja e dy automjeteve

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Burrel-Klos’ ku dy automjete janë përplasur. Drejtuesi i automjetit tip ‘Benz’ i identifikuar si D.T është përplasur me mjetin tip ‘Peugeot’ që drejtohej nga L.K.

Si pasojë e përplasjes, janë plagosur 2 drejtuesit e mjeteve dhe 4 pasagjerë të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spital dhe raportohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli