Aksident në rrugën e Kombit, përplasen katër makina dhe një trajler, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë niset drejt Traumës (VIDEO)

Një aksident rrugor është regjistruar në rrugën e Kombit. Mësohet se 4 makina janë përplasur me njëri-tjetrën, si edhe një traljer që është goditur pas nga mjetet. Ngjarja ka ndodhur në pranë urës në fshatin Skuraj.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur dy persona, ku njëri prej tyre është në gjendje të rëndë. Mësohet se është nisur drejt spitalit të Traumës për ndihmë mjekësore më të specializuar.

Report TV sjell pamje nga vendi i ngjarjes ku duken makinat e shkatërruara.

Dyshimet e para janë se ky aksident ka ndodhur për shkak të ngushtimit te rrugës ku po kryhen punime në ndarëse e urave përgjatë këtij segmenti nga firma mirëmbajtëse e rrugës.

Nga aksidenti është krijuar kaos në lëvizje në rrugën e kombit, segmenti Milot-rrëshen. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e plotë të saj.

1652385141_WhatsAppImage20220512at9.41.22PM.jpeg

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • velo: 12/05/2022 22:35

  Akoma nuk ka perfunduar kjo rruge se Sali non grata qe bashke me Lul braven qe vodhen 250 mil. euro thone ka mbaruar...

  Përgjigju
  • A. N.: 12/05/2022 23:10

   Kaluan edhe 9 vite me Rilindasit dhe po e paperfunduar ngeli

 • Sondazhi i ditës:

  A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

LIVE -Samiti i Ukrainës në Tiranë, Rama e Zelensky në konferencë! Kryeministri: Jemi e do vijojmë të jemi krah deri sa të ndodhë paqja

LIVE -Samiti i Ukrainës në Tiranë, Rama e Zelensky në konferencë! Kryeministri: Jemi e do vijojmë të jemi krah deri sa të ndodhë paqja