Aksident në rrugën Elbasan-Peqin, makina përplaset me bordurën dhe përfundon jashtë rrugës, shoferja mbetet brenda mjetit

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Elbasan-Peqin, ku si pasojë një grua ka mbetur e plagosur.

Sipas informacioneve të para mësohet se gruaja, e cila po drejtonte makinën ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurat anësore, duke dalë nga rruga.

Siç duket edhe nga pamjet, përplasja ka qenë e fortë, ndërsa gruaja edhe pas aksidentit ka mbetur brenda në makinë.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Foto nga aksidenti, me rreth të kuq shoferja e automjetit

Foto nga aksidenti

  • Sondazhi i ditës:

    Emigrantet mund të votojnë me postë/ A mendoni se vota e tyre do të jetë percaktuese në zgjedhjet e 25 prillit?

Komento

Komente

  • Staplerfahrer: 02/07/2020 17:34

    Vazhdoni me patenta te BLEME

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Fier/ Humb kontrollin e makinës, plagoset rëndë 27-vjeçari