Aksident në rrugën transballkanike në Vlorë, 'Benz'-i përplaset me një makinë të parkuar! Plagoset pasagjerja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën transballkanike në Vlorë. Një automjet tip Benz është përplasur me një mjet të parkuar në rrugë.

Për pasojë është dëmtuar një pasagjere në mjetin ‘Benz’ dhe është dërguar në spital ku po merr trajtim mjekësor. Mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të mësuar detaje.

A.M./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Milani 'pa busull' në Champions League, Newcastle turpëron PSG-në! Man. City mrekullohet nga Alvarez, Lazio fiton 'in-extremis'! Shënon Arbnor Muja

GOLAT/ Milani 'pa busull' në Champions League, Newcastle turpëron PSG-në! Man. City mrekullohet nga Alvarez, Lazio fiton 'in-extremis'! Shënon Arbnor Muja