Aksident në Tiranë, ambulanca përplaset me makinën në afërsi të ish-sheshit 'Shqiponja'! Plagoset pasagjerja 66-vjeçare

Aksident në Tiranë, ambulanca përplaset me makinën në afërsi të ish-sheshit 'Shqiponja'! Plagoset pasagjerja 66-vjeçare

Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Tiranë. Një mjet ambulancë është përplasur me një makinë në afërsi të ish-sheshit "Shqiponja".

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar lehtë pasagjerja që ndodhej në ambulancë, 66-vjeçarja e identifikuar si K. I., e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërsa shoferi i ambulancës që drejtohej nga 55-vjeçari i identifikuar si E. D., dhe drejtuesi i automjetit, i identifikuar si F. K., 33 vjeç., nuk u lënduan.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Cila është ndarja e duhur administrativo-territoriale për vendin?×

Lajmi i fundit

Einxhel Shkira nuk ‘vë gjumë në sy’ për shkak të DJ Dagz! Zbulon çfarë i ka ndodhur partnerit të saj

Einxhel Shkira nuk ‘vë gjumë në sy’ për shkak të DJ Dagz! Zbulon çfarë i ka ndodhur partnerit të saj