Aksident në Vlorë, makina përfundon jashtë rrugës për shkak të shpejtësisë së lartë! Plagoset rëndë shoferi 25 vjeçar

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Kuç, pranë fshatit Qishbardhë në Vlorë. Një makinë e tipit ‘Fiat Punto’ me drejtues 25 vjecarin E.M, ka dalë nga rruga. Automjeti ka humbur kontrollin në kthesë si rrjedhojë e shpejtësisë së lartë. Drejtuesi i mjetit i plagosur rëndë është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës.

Ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë që po kryejnë hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të plota të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën