Aksident në Vlorë, drejtuesi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga dhe përfundon në kanal! Plagoset shoferi

VLORË- Një aksident ëhstë regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Vlorë ku 55-vjeçari duke drejtuar mjetin e tij tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Ngjarja ka nodhru rreth orës 16:40 në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Nartës.

Sipas burimeve të Report Tv, mjeti ka qenë me shpejtësi të lart gjë që ka shkaktuar humbjen e kontrollit nga shoferi duke përfunduar në rotondon e madhe që është në hyrje të qytetit të Vlorës. Mjeti ka përfunduar në kanal  ndërsa shoferi është shoqëruar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

DOKUMENTI/ Deklarim i rremë, pezullohet nga garat ndërkombëtare Izmir Smajlaj! Atleti mohon për 'Report TV': Çështjen e dërgoi në CAS

DOKUMENTI/ Deklarim i rremë, pezullohet nga garat ndërkombëtare Izmir Smajlaj! Atleti mohon për 'Report TV': Çështjen e dërgoi në CAS