Aksident në Vlorë, makina përplas 62 vjeçarin! Drejtuesi i mjetit përfundon në komisariat

Aksident në Vlorë, makina përplas 62 vjeçarin! Drejtuesi i mjetit përfundon në komisariat

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Sadik Zotaj” të Vlorës ku një 43 vjeçar i identifikuar si K.G duke drejtuar makinën e tij tip ‘Peugeot’ ka përplasur 62 vjeçarin B.V gjatë kohës që po qarkullonte me biçikletë.

62 vjeçari i cili ka mbetur i plagosur është dërguar në spitalin e Vlorës ku po merr trajtimin mjekësor.

Ndërkohë 43 vjeçari është shoqëruar në komisariat për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Kategoria e Parë/ Flamurtari mposhtet nga Dinamo, përleshje mes stafeve dhe 3 kartona të kuq në Vlorë! Apolonia fiton me Orikun (VIDEO)

Kategoria e Parë/ Flamurtari mposhtet nga Dinamo, përleshje mes stafeve dhe 3 kartona të kuq në Vlorë! Apolonia fiton me Orikun (VIDEO)