Aksident në Vlorë, përplasen dy automjete, përfundojnë jashtë rruge (VIDEO)

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Vlorë, ku fatmirësisht nuk kanë mbetur persona të lënduar.

Aksidenti është regjistruar në rrugën e lumit të Vlorës, pranë fshatit Drashovicë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Si pasojë e përplasjes, dy automjetet kanë përfunduar jashtë rruge, por fatmirësisht nuk pati pasoja në njerëz. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rinis seanca në Kushtetuese, Jordan Daci: Si e shpalli KQZ të pavlefshëm dekretin e Presidentit? Nuk u respektua fshehtësia e zgjedhjeve