Aksident në Vlorë, plagosen 2 të mitur! Po udhëtonin në një motor dhe përplasen me një furgon

Një aksident ka ndodhur në Vlorë, ku një furgon dhe një motor janë përplasur së bashku. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosu dy fëmijë që po drejtonin motorin. Është ende e paqarë sesi dy të mitur mund të drejtojnë motorin dhe se kush ua ka lënë atyre në dorë.

Fatmirësisht dy fëmijët kanë  marrë plagë të lehta dhe nuk kanë rrezik për jetën.

Nuk dihen ende se kush ka qenë shkaktuar i aksidenti ndërsa policia vijon hetimet.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Integrimi në BE dhe roli i Shqipërisë si anëtare Këshillit të Sigurimit të OKB-së, ministrja gjermane e Europës sot në Tiranë, takim me zv.kryeministrin Ahmetaj