Aksident në aksin e vjetër Laç-Milot, përmbyset mjeti, mbetën të plagosur dy persona

Një aksident ka ndodhur në aksin e vjetër Laç- Milot në afersi ë fshatit Shullaz. Nga informacionet paraprake, një automjet tip Sharon është përmbysur duke mbetur të plagosur dy persona. Tashmë janë  dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e traumës.  Ndërsa mendohet paraprakisht se shkak i aksidentit ishte lagështira, ndërkohë që grupi hetimor do të përcaktojë shkaqet e plota të aksidentit.

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Super pagat/ Deputetët deri në 5 milionë lekë (të vjetra) në muaj bashkë me përfitimet, tejkalojnë kryeministrin dhe Presidentin 

Super pagat/ Deputetët deri në 5 milionë lekë (të vjetra) në muaj bashkë me përfitimet, tejkalojnë kryeministrin dhe Presidentin