Aksident në Korçë, 3 mjete përplasen me njëra-tjetrën, asnjë i lënduar (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Korçë, në vendin e quajtur dritat e verdha.

Sipas informacioneve paraprake të policisë mësohet se në aksident janë përfshirë 3 mjete.

Janë regjistruar vetëm dëme materiale dhe asnjë i dëmtuar.  Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj ironizon Këlliçin dhe kujton premtimet e Bashës: Tirana s'ka parë hajër as nga tramet imagjinarë, as nga këto historitë e shportave falas në fushatë

Veliaj ironizon Këlliçin dhe kujton premtimet e Bashës: Tirana s'ka parë hajër as nga tramet imagjinarë, as nga këto historitë e shportave falas në fushatë