Aksident tragjik në fshatin Bidaj, automjeti del nga rruga dhe 58-vjeçari humb jetën (EMRI+VIDEO)

Një aksident tragjik ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Bidaj të Kolonjës. Një 58-vjeçar ka humbur jetën teksa automjeti që drejtonte tip 'Nissan' ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Viktima është identifikuar si Gramoz Beqiri dhe aksidenti ndodhi rreth orës 14:30 të ditës së sotme. Ndërkohë në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

'Rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë, shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Nissan", ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga. 

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B.', thuhet në njoftimin e policisë.

G.K/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

E konfirmojnë në Itali, klubi i Serie A blen Alen Sherrin! 500 mijë euro për Egnatian

E konfirmojnë në Itali, klubi i Serie A blen Alen Sherrin! 500 mijë euro për Egnatian