Aksident tragjik në Itali, furgoni përplas për vdekje çiklistin shqiptar! Policia arreston shoferin dhe 3 pasagjerët që u larguan nga vendngjarja

Aksident tragjik në Itali, furgoni përplas për vdekje çiklistin shqiptar! Policia arreston shoferin dhe 3 pasagjerët që u larguan nga vendngjarja

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Santa Maria a Cubito të Italisë ku një çiklist shqiptar u përplas për vdekje nga një furgon. Drejtuesi i mjetit u arrestua pas disa orësh pasi u largua nga vendi i ngjarjes ku ndodhi aksidenti.

Çiklisti shqiptar ndërroi jetë menjëherë pasi u përplas nga furgoni ku ndodheshin 4 persona së bashku me shoferin.

Në momentin që kuptuan tragjedinë e ndodhur, 4 personat në furgon, nuk i dhanë ndihmën e parë viktimës por zgjodhën të largoheshin në vend duke lënë automjetin në vendin e ngjarjes. Këta të fundit u vunë në pranga nga policia në momentin e arrestimit të shoferit. 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit