Aksident tragjik në Itali! Makina ndahet më dysh, ndërron jetë nëna shqiptare e tre fëmijëve (EMRI)

Pamje nga aksidenti

ITALI- Një aksident tragjik ka ndodhur rreth orës 12:30 në unazën e Vignolas në Itali, ku fatkeqësisht humbi jetën një shqiptare.

Sipas medias italiane, Violeta Caka, 47 vjeç banonte në Marano të Napolit, e cila po  udhëtonte me një makinë e po përpiqej që të ndalonte në një pikë karburanti. Në atë moment,  një automjet tjetër drejtuar nga një 42-vjeçar e përplasi, duke nxjerrë makinën e saj në korsinë e kundërt, duke u goditur nga një Fiat Punto.

Në aksidentin me tre makina, njëra prej tyre u nda në dy pjesë, ku gruaja, nënë e tre fëmijëve, nuk mundi të shpëtonte. Të tre automjetet e përfshira në aksident janë sekuestruar nga policia dhe hetimet gjithashtu janë duke u zhvilluar mbi personat e përfshirë.

Pamje nga makina e ndarë në dysh

E.D./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento

Komente

  • Agjenti: 30/06/2020 21:20

    Kur prodhon makina kartoni. Ngushellime familjes.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Drafti i 5 Qershorit te 'Ligjet'/ Gjiknuri flet për listat e hapura: Mund të sjellë tensione dhe probleme, por nuk duhet të kemi droje