Aksidenti i trefishtë mbrëmë në Fushë Krujë, ndërron jetë i plagosuri te 'Trauma' (VIDEO)

I plagosuri nga aksidenti që u regjistrua mbrëmë në Fushë Krujë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në orët e para të ditës së sotme si pasojë e plagëve të rënda që kishte marrë. Viktima është Agustin Marku 40 vjeç.

Aksidenti ku u përfshinë tre makina ndodhi mbrëmë në autostradën Fushë Krujë - Milot në afërsi të fshatit Gramëz. Drejtuesi i makinës tip 'Opel' me targa SH 25 97 E dyshohet sipas policisë që të ketë qenë dhe shkaktari i aksidentit. Ai ka përplasur motorin me të cilin po udhëtonte 40-vjeçari dhe më pas një makinë tip 'Benz' e ka përplasur nga pas 'Opeli'-n.

Vetë drejtuesi i 'Opelit' u shpreh se nuk e pa motorin, dhe nuk e ka kuptuar se si ka ndodhur ngjarja. 

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento