Aksidenti në Burrel, të plagosur gjyshërit, prindërit, 2  fëmijët! Te Trauma fëmija 4 vjeç! Njëri prej familjarëve doli nga makina e kërkoi ndihmë

Të tjera detaje dalin në dritë nga aksidenti i familjes dibrane në rrugën nacionale Burrel-Milot.  Të plagosur janë gjyshërit, prindërit dhe dy fëmijët, të cilët janë transportuar në Spitalin e Burrelit, ku njëri prej tyre është sjellë me urgjencë në Spitalin e Traumës, në Tiranë.

Ka qenë njëri prej anëtarëve të familjes, i cili ka mundur të dalë nga mjeti dhe të kërkojë ndihmë, duke shmangur tragjedinë dhe duke shpëtuar të gjithë anëtarët e tjerë të familjes. Drejt Tiranës është sjellë një fëmijë 4 vjeç, ndërsa në mjet ka qenë dhe një fëmijë 12 vjeç, prindërit e tyre dhe gjyshërit e fëmijëve.


Lajmi kryesor:

Shkuan për gëzim, në kthim makina u përmbyset dhe i zë poshtë 6 familjarët në urën Burrel-Ulëz! Plagosen gjyshërit, prindërit dhe 2 fëmijët, 4 vjeçari me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)


/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

MEPJ njofton qytetarët për masat e reja: Nga sot Zvicra kërkon test PCR për të gjithë, përfshirë të vaksinuarit! Greqia ndalon hyrjen nga vendet e treta