Aksidenti në Lezhë, del fotoja e 24 vjeçarit që gjeti vdekjen

Aksidenti në Lezhë, del fotoja e 24 vjeçarit që gjeti vdekjen

24 vjeçari Denis Dedgjonaj që mbeti i vdekur nga aksidenti

Ky është Denis Dedgjonaj, 24 vjeçari nga Lezha i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme gjatë aksidentit të ndodhur rreth orës 3:00 të mëngjesit të së dielës në superstradën Lezhë-Milot, pranë rreth rrotullimit të Ishull-Shëngjinit.

Nga aksidenti mbeti i plagosur rëndë edhe pasagjeri Ndue Pjetri.

Një automjet tip 'Benz' me targa AA 285 VK  në të cilin udhëtonin këto dy persona doli nga rruga dhe përfundoi pranë një biznesi aty pranë.


Lajmi kryesor:

Lezhë/ Makina del nga rruga përfundon pranë një biznesi! Ndërron jetë 24-vjeçari, plagoset pasagjeri (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci

FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci