Aksidenti në Mamurras, 3 viktimat po ktheheshin nga një ceremoni mortore! Dy ishin kushërinj, njëri shok i tyre

Aksidenti në Mamurras, 3 viktimat po ktheheshin nga një ceremoni mortore! Dy ishin kushërinj, njëri shok i tyre

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur në aksin Milot Mamurras. Tre viktimat Saber Dunga 45 vjeç, Urim Pepa 39 vjeç dhe Nikoll Gjoni po ktheheshin nga një ceremoni mortore në Fushë-Arrëz. Dy ishin kushërinj me njëri tjetrin, ndërsa njëri shok i tyre.


Lajmi kryesor:

8 viktima për 4 ditë nga aksidentet/ Makina çan bordurën në Milot-Mamurras e bie në ujë, humbin jetën 2 kushërinjtë dhe shoku i tyre, po ktheheshin nga një mort (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore