Aksidenti në Milot-Mamurras, shkon në 3 bilanci i viktimave! 2 prej tyre biznesmenë

Ka shkuar në 3 bilanci i viktimave të aksidentit të ndodhur në aksin Milot-Mamurras. Pas kërkimeve intensive është gjetur edhe trupi i pajetë i Nikoll( Dritan) Gjoni, banues në fshatin Gjegjan, Pukë. Saber Dunga, Urim Pepa ishin biznesmenë, i pari kishte një hotel në Durrës kurse  tjetri firmë ndërtimi.


Lajmi kryesor:

8 viktima për 4 ditë nga aksidentet/ Makina çan bordurën në Milot-Mamurras e bie në ujë, humbin jetën 2 kushërinjtë dhe shoku i tyre, po ktheheshin nga një mort (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Rrushi i Zadrimës kalbet në vreshta, s'ka blerës! Altin Prenga: Prodhimi më i lartë se kapaciteti përpunues

Rrushi i Zadrimës kalbet në vreshta, s'ka blerës! Altin Prenga: Prodhimi më i lartë se kapaciteti përpunues