Aksidenti tragjik me 3 viktima në Fier, arrestohet Mariglen Skënderaj! Bëri parakalim të gabuar

Aksidenti tragjik me 3 viktima në Fier, arrestohet Mariglen Skënderaj! Bëri parakalim të gabuar

1654803637_Capture.JPG

Mariglen Skënderaj, drejtuesi i automjetit ‘Opel Zafira’ është arrestuar për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”. Mësohet se aksidenti tragjik në aksin Levan-Fier, ku u përplasën dy automjete dhe humbën jetën efektivi i FNSH, gruaja dhe vjehrra e tij ndodhi për shkak të parakalimit të gabuar nga Mariglen Skënderaj.


Lajmi kryesor:

Parakalimi i gabuar shkaktoi aksidentin tragjik me 3 viktima në Fier! Arrestohet drejtuesi i mjetit, Mariglen Skënderaj


  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS