Aksidenti tragjik në aksin Memaliaj-Krahës/ Report Tv siguron foton e viktimës 29-vjeçare dhe burrit të saj të plagosur rëndë! Prindër të një djali 18 muajsh

Aksidenti tragjik në aksin Memaliaj-Krahës/ Report Tv siguron foton e viktimës 29-vjeçare dhe burrit të saj të plagosur rëndë! Prindër të një djali 18 muajsh

1707664555_dhoksimango.jpg

Ledian Ibrahimi dhe Dhoksi Mango

Report Tv ka siguruar foton e 29-vjeçares, e cila humbi jetën si pasojë e një aksidenti të trefishtë në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ditën e sotme, si dhe të burrit të saj që raportohet të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa vazhdon të jetë në spital nën monitorimin e mjekëve.

29-vjeçarja e identifikuar si Dhoksi Mango, mësohet se punonte si specialiste në zyrën e gjendjes civile ne Njësinë Administrative Petran, në Përmet.

Mësohet se çifti kanë një djalë rreth 1 vjeç e gjysmë.

Burri i saj, i identifikuar si Ledian Ibrahimi, kishte 4 muaj qe kishte blerë makinën dhe ishte shofer i ri.


Lajmi kryesor:

Aksident i trefishtë në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ndërron jetë 29-vjeçarja, burri i saj në gjendje të rëndë! Prindër të një djali 18 muajsh


K.M/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

A mund ta zgjidhë Brukseli konfliktin për dinarin serb?

A mund ta zgjidhë Brukseli konfliktin për dinarin serb?