Aksidenti tragjik në aksin Shkodër-Koplik, identifikohen dy viktimat

1621340581_SERXHOKUKA.jpg

Erglis Delaj dhe Serxho Kukaj janë dy  personat që humbën jetën ditën e sotme, si pasojë e aksidentit tragjik që u regjistrua në aksin Shkodër-Koplik.


Lajmi kryesor:

Përgjaken sërish rrugët në vend, shpejtësia i merr jetën dy të rinjve në Shkodër! SHÇBA: Arrestohet një efektiv policie dhe drejtuesi i mjetit


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti tragjik në Kroaci, dyshohet për 20 persona të mbetur të bllokuar në autobus, Shefi i Policisë Rrugore: Aksidenti më i rëndë që kam parë